Avatar uživatele
Drap

Kdyby bylo na vás, aby jste vybrali premiéra ? Koho a proč by jste vybrali ?

Já bych doporučil Alibabu, protože má pouze 40 loupežníků a to by se snad dalo zvládnout
Doplňuji:
Arygonc – takového by jsme asi brali všichni

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, aramah, Lucijej, anonym, zzzzz před 4362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Meno neviem.
Ale viem, čo by som od neho čakal (čo vlastne čakám už dlho):

  • zoštátnenie energetického priemyslu (ako vo Francúzsku, žiadny komunistický výmysel);
  • zoštátnenie resp. štátnu správu bánk, regulácia bánk;
  • zrušenie každej imunity (poslaneckej, politickej, tu lekársky by som nechal);
  • zrušenie akýchkoľvek dotácií politickým stranám a cirkviam;
  • zákaz výkonu akejkoľvek politickej funkcie akémukoľvek straníkovi;
  • zavedenie povinnosti pracovať;
  • zavedenie štátnym zamestnancom osobnej zodpovednosti (od ministra po vrátničku na úrad práce);
  • zaviedol v trestnom práve zásadu 3× a dosť (doživotie bez možnosti prepustenia, povinnosť pracovať pre väzňov, zaviesť nehumanitárne väzenie včítane fyzických trestov, nech si každý rozmyslí, či tam chce), za vraždu automaticky doživotie;
  • na školách by som zaviedol fyzické tresty (nie za znalosti, za chovanie sa);
  • a ešte by ma niečo určite napadlo.

A takého nikoho nepoznám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Ahoj Drape. Nevybavuji si žádnou politickou osobnost, které bych věřila. Takže pokud by si to s Alibobau domluvil, ať kandiduje do PS, tak můj hlas má jistý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Slyšela jsem, že bulharský prezident dělá pořádky i ve vládě a snaží se tamnější politickou scénu dát „do pořádku“. Takže já bych nevolila nikoho, já bych rovnou žádala o připojení k Bulharsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Po listopadu 1989 to měl být Komárek a byli bychom dnes jinde. Vše zlé nastartovali Klaus s Havlem. Dnes snad profesor Bělohradský, ale rozhodně ne Švejnar či Fischer, když už žid , tak Zdenek Svěrák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek