ptáč

Kdyby byli všichni občané policisty, byl by pořádek?

Nikdo by nebyl přestupník, nikdo pachatel či pachatelka, všichni by číhali a hlídali navzájem. To by byl přece ráj. Funkci by čeští občané vykonávali nepřetržitě, žádná pracovní doba. Furt hlídat.

Nejlepší odpověď
Karelcz

Vzhledem k tomu, že i mezi policisty (a to mají nároky na funkci) jsou kriminálníci, tak by to nepomohlo.

Navíc kdyby byl policista každý (tedy i bez nároků – každý blbec), tak by to bylo snad ještě horší.

Další odpovědi
Elk

Hezký! A co takhle to brátit!
Co kdybychom byli všichni takoví, abychom nepotřebovali policajty…?
Jak to ale dokázat?
Zná někdo někoho, kdo NIKDY!!! neporušil neřkuli zákon, ale alespoň pravidla společnosti?
Jaká jsou pravidla?
Kdo je určuje?
Proč je určuje?
Komu se ta pravidla nelíbí?

Nám, protože nechceme být svazováni a jsme lidi, kteří mají rádi život i se stinnou stránkou.
Kontrola – ať je jakákoli věc nepříjemná!!!
Tohle je zajímavá, ale šíleně dlouhá míle.
Jo a : Kdyby .....ni náhodou :::!!!

lexx

hezké…a kdo bude makat ve fabrice a prodávat výrobky ? vydělávat ? živit státní správu svými daněmi ? uvažuj trochu…a copak mezi policajtama nejsou korupčníci, vyděrači a komplici zločinců ?! to nečteš zprávy ?