poa.li

Kdyby byli všichni lidé zprůměrováni do jedné osoby, co by to podle vás bylo za člověka?

Přeji hezkou sobotu…

Nejlepší odpověď
kropitko

Se zrůdou nesouhlasím,,,podle mého by to byl prostě normální průměrný člověk.
Je pravda, že jako první mě napadl hybrid,,,:-)

Další odpovědi
annas

Domnívám se, že nelze přesně odpovědět. Vznikl by statisticky průměrný člověk? Jaký by to byl jedinec – těžko říct. Každý žije v jiném prostředí, je ovlivňován názory ostatních, někdy je mění, jindy ne. Co považuje za hodnotu člověka? Pod ošklivým povrchem se skrývá něco krásného uvnitř. Stejně naopak. Je správné to, co člověk dělá pro druhého, nebo to, že se stará jen o sebe? Je parazitem společnosti či přínosem pro ni? Dovede být člověk tolerantní, přizpůsobit se, nebo jen ubližovat či být veden snahou být mocný a bohatý?

tom004

Zrůda. Příjemný den i Vám.

Maggie.b

Zřejmě něco jako nejkrásnější opice.

ReHu

Průměrný člověk?

Bičiště

Doporučuji neklást zde nesmyslné otázky, a otázky typu „Búúú“ – Co je to za zvíře?

kapka

Vůbec nevím, jestli by vznikla zrůda, hybrid nebo normální průměrný člověk /co si pod tím představit?/, Tomovi jsem dala palec za to, že odpověděl na pozdrav. 🙂