Nassin

Kdyby byla vyhlášená Miss politička ČR, které byste dali svůj hlas?

Nejlepší odpověď
dudu

jiná, krasavice inteligentní.

Hlasoval bych všemi deseti pro zapřažení do páru Miroslavu Němcovou a Markétu Pekarovou Adamovou. Jsou to holky k sežrání a nic lepšho zatím Země nenosila.

Další odpovědi
Mr. Marek

jiná, krasavice inteligentní.

Stranou politické preference – Tereza Hyťhová

GM

Alena Schillerová

Speed77

jiná, krasavice inteligentní.

Tereza Hyťhová
Ale pozor s tou „inteligentní.“ Miss se vybírá jen podle vzhledu. A tak vybírám i já. 🤣 Možná Katka Zemanová – to sice není přímo politička, ale víš co, vzhledově tam moc na výběr nemáš… 🤣
Taky Jermanová na svůj věk celkem sympatická (vzheldově! boha, nehledejte v tom politickou orientaci. Tady jde o úplně jinou orientaci 😂).

Kepler

jiná, krasavice inteligentní.

paul1

Miroslava Němcová

plebs

jiná, krasavice inteligentní.

Eurokomisařku Věru Jourovou navrhla jak trestat neposlušné státy, kteří odmítají pokyny z EU.
Jako náhradnici Eurokomisařku Markétu Gregorovou, nesouhlasí, že jsou neziskovky sledování v Rusku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Speed77, kde jsi na to přišel, že Miss se vybírá jen podle vzhledu? To by tam mohla být i Máňa z vepřína.

Speed77

No nevím, no. Miss = soutěž krásy. :P
Ale faktory jsou i jiné, popularita u lidí (i když hlavně podle vzhledu) a taky třeba s kým spala, že… což ji taky může pomoct. Zatahat za nitky, prosadit ji, vybrat a tak. Ale jako nevím, řekl bych že v soutěži krásy se zohledňuje hlavně (jen) vzhled, podle kterého ostatní hodnotí. Tvl, dyť to na tom celé stojí. Že má pak nějaká misska nebo semifinalistka proslov (o světovém míru a ták 😂), vědomostní test, atd. to jsou kraviny, které se stejně snaží zapojit ten vzhled a zaměřit se na něj.
https://ceska­miss.cz/?stran­ka=pravidla-souteze
Samozřejmě nejde jen o vzhled, ale nějaké sympatie, hlas, vystupování, pohyby, mimika, … nějaká inteligence asi ne (něříkám, že jsou modelky/missky hloupé, jen, že to není to, na co se tyhle soutěže zaměřují). Ale všechny ty věci souvisí se vzhledem – jsou spíš doprovodné a vedlejší.

Speed77

Tohle je lepší:
https://www.mis­sczechrep.cz/o-soutezi/pravidla