ptáč

Kdyby byla organizovaná demonstrace s příslibem zájezdu a s občerstvením, jeli byste?

Kdyby nebyla organizovaná demonstrace, nejeli byste?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Mě by nejdříve hlavně zajímal záměr demonstrace, její smysl a vliv.

Další odpovědi
gecco

Zajezd a obcerstveni nejsou pro mou (ne)ochotu projevit nazor (demonstrovat jej) podstatne…
😉

led

1 – Demonstrace – verejný protest skupiny ľudí
2 – Demonstrace – ukážka, predvedenie produktu pre prípadného zákazníka,
3 – Demonstrace – politického, alebo vojenského hľadiska predvedenie klamnej akcie s účalom zastrašiť, oklamať protivníka
4 – Demonstrace – v logike sústava dôkazových prostriedkov a postupov
Otázka nerozlišuje medzi týmito princípmi demoštrácii.
Demonstrace podľa 2.bodu s prísľubom zájazdu a občerstvením je bežný propagačný ťah výrobcov a predajcov pre potenciálnych zákazníkov. Na niektorých takých sa z pracovných dôvodov zúčastňujem.
V prípade 1.bodu (politická), takáto akcia musí byť v súlade s mojimi názormi, ak by som sa jej zúčastnila.

johana 56

Pokud bych demonstraci uznala za užitečnou a něčemu přínosnou, jela bych. Ale jako vždy singl, s vlastním občerstvením v batůžku. Nemám ráda, když mi někdo jiný cokoliv organizuje, natož kdy, kde a co mám pít nebo jíst…

anonym

Ne,nejel.

SickBreed

Ne nejel, ale spousta lidí co znám ano. Smutné.

arachis

Ne, přišlo by mi to jako ztráta času.

ptáč

Znamená to, že byste se v roce 1989 nezúčastnili organizované demonstrace?

gecco

Naopak – v `89 jsem se ucastnil mnoha demonstraci – ale nezajimalo mne obcerstveni…
😁

chachar1922

Jaký má význam občerstvení při demonstraci ptáči ?

ptáč

Kancléř Mynář organizoval zájezd na Pražský hrad s chlebíčkama a s vínem za podržení cedulí na Albertově 17.11. Je kolem toho strašná mela. Kdo prý zaplatí ty dva autobusy. Že je to korupce a tak. Proč se nepodívat do prostor hradu, ochutnat něco kvalitního? Bylo to v televizi, http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1142743803-reporteri-ct/215452801240039/

gecco

Mynar je postavicka sama o sobe – a nebylo-li by eho kamarada Zemana, byl by jen obycejnym pitomcem…
Se Zemanem za pr*eli je pitomcem ve vlivne funkci…
___
Cely ten „zajezd“ je fraskou, vysmechem…
___
Smutne na tom celem je to, ze Zemanovi volici takove lapsy nereflektuji…
:-OO

chachar1922

Díky :)