Usoman

Kdyby během nějakého extrémního sucha vyschla indická řeka Ganga, začali by věřící Indové páchat ve velkém sebevraždy?

Odpovědi
Kepler

A proč by to dělali? Já vím, je to jejich posvátná řeka. Tak by se modlili za více sněhu v Himálájích. Ale tam je ho vždycky dost, takže nebezpečí vyschnutí nehrozí.

MobilManiak

Nevím jedtli sebevraždy, ale je to jejich posvátná řeka, takže by jim to minimálně nebylo příjemný, je možné, že by to třeba brali jako začátek apokalypsy.