Kdy zhruba zacne treti svetova valka?

Nejlepší odpověď
Alesh

Už dávno probíhá … zbraněmi jsou peníze. Nevěříš? Tak se podívej do Řecka, jak si do dobyvatelé porcují. A rozhodně to není jediný případ.

Další odpovědi
Michal Kole

Raději ať nezačne !

Tolik protiatomových krytů zas není kolik je ještě ve světe jaderných zbraní.

Už několikrát byla 3. světová válka na spadnutí. Např. kubánská krize, krize mezi Korejemi, …

anonym

Už se tu ptali před tebou a neanonymně.
Jukni se do odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hrozi-podle-vas-svetu-dalsi-svetova-valka-s-ohledem-na-dnesni-politicke-a-jine-situace

Drap

Může začít každým dnem a taky to může trvat 100 let , nebo i déle.

HelpMine

uz je Irak a Iran tam se bojuje furt