Avatar uživatele
dust8

Kdy zhruba jste hráli naposledy poker či mariáš?

A kde? Nemusí to být adresa, ale např. doma, pod pergolou, v hospodě atd.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

O víkendu liciťák v mé oblíbené společensko-kulurně-vzdělávací instituci (knajpě). ;) :)
Poker (klasický) je hra pro debily, teprve evoluční Texas Hold'em už je rozumnější hraní, ale pokud je mi známo, hraje se jen v kasinech, v putykách ne. ;) :)


Keplere, to je OBECNÁ ZÁKONITOST mariáše [i když existují vyjímky ;) ], že čím vyšší vzdělání, tím VÍCE hráč hraje jako ponocný. Každý expert se pod to podepíše! Jedna z nevysvětlitelných záhad jsoucna, když Vojtík (svářeč, co si sotva spočítá výplatu) ti brnkačka probije „tutovou“ stovku! :(

Ale zapomněls napsat, že umíš hrát i „Vole padni“ a ani karty k tomu nepotřebuješ, stačí se jen v hospě „trochu zdržet“! ;) :D :D Což ti upřímně závidím (uměl jsem to TAKÉ), protože to si dnes už nemohu dovolit. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem tyhle náročné hry nehrál nikdy, páč jsem na ně moc blbej. Já umím s kartama jen žolíka, ferbla a stavět hajzlík.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ještě nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

zhruba před chvílí jsem hrál mariáš on-line

Zdroj: http://www.ma­riasnik.cz/ma­rias-online.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Zhruba někdy v minulém životě.
A kde, to nevím už vůbec 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nikdy, tyto náročné hry (včetně taroků) neovládám. Nejsložitější, co jsem hrával, byla kanasta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mariáš jsem zhruba hrál naposledy ve středu, tak jako každý týden. Poker nehraju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby