Avatar uživatele
zzzzz

Kdy zdobíte vánoční stromeček?

Já jsem dnes najela na facebook a překvapilo mě, že někteří mí známí už mají doma nazdobený stromeček, dokonce ho neváhali nafotit a dát na FB.

U nás se většinou zdobí až na štědrý den ráno.

Je pravda, že světýlka a adventní věnec, vánoční hvězdu, atd. už máme, ale stromeček by nás do vánoc asi omrzel. Kdy ho zdobíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, Drap, Katusa, Pájo, anonym před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

24.12. dopoledne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

24. 12 – ráno 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Večer 23.12.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin14

23.12

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dan4815

Na Štědrý den ráno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Huck Finn

My 23. 12. během dne nebo večer. Takže můžeš udělat z těchhle časů průměr a ozdobit to v noci 😁 Myslím, že 23.-24. 12. je optimální, ale je to na tradici každé rodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

23.večer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vždy 24 ráno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

23. 12. večer :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nezdobííím,nek­mitááám,nener­vuji se,lebedííím si,vegetííím,nebo si jdu zabehat,a vecer koukam na televizi,nebo jdu ven,na horkou cokoladu.ajen sleduji ostatni,jak si honí tlapky:-)jinak ty tzv.vanoce mam kazdy mesic.kazdy mesic dostanu nejaky darecek.ted to byly nausnicky z bileho zlata.pred mesicem flisova mikina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mamka ho už má nazdobený a večer si s ním svítí.
Já ho zdobím 24. dopoledne, nejdříve 23. večer 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Jeden úplně maličký v rámci předvánoční výzdoby už během adventu, opravdový vánoční stromeček na štědrý den ráno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když jsem byla malá, vždycky jsme ho zdobili 24. – dopoledne. Děsně mě to štvalo, protože jsem ho milovala a líbily se mi ty svíčičky, bonbónky a ozdoby – každej pes, jiná ves. Zapřísahala jsem se, že až budu velká, budu ho mít celý rok! No… Trochu jsem si to časem rozmyslela, ale přesto jsem podlehla a s nástupem adventu už stál – naparáděný, přesně podle poslední módy – u nás v obýváku. Další rok byl na balkóně, kde dělal příjemnou dekoraci a obdivovalo ho i zpřízněné ptactvo. Rok se s rokem sešel a doma máme sice nějakou tu vánoční výzdobu – lehce svítící, „zledovatělý“ balkón, který intimně osvětluje celou místnost, ale nádherně nazdobený stromek čeká až u nás v Mariánkách, kam tradičně jezdíme na svátky.
Ale ten nejhezčí stejně vždycky má moje maminka, která ho zdobí úplně stejně, jako ho zdobil taťka – nezapomenutelnépě chaoticky – jako když jsem byla malá. Jsou tam pořád ty různobarevné a různotvaré figurky, ozdoby, které jsem jako dítě vytvořila, nějaké, které měly v dětství i moji rodiče, pestrobarevné lamety…nádhera…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

pizlicka – vánoce přece nejsou jen o dárcích

před 4158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

jsou to uudajne svatky vericich,a slavi je i neverici.nejsem pokrytec.a mimoto,ja jako verici je neslavim z duvodu,ze jsou za prve zalozene na komerci,a za druhe puvod techto udajnych svatku neni krestansky,ale pohansky.a to je fakt,proti kteremu nemuzes namitnout nic i ty.cti vice zpravy a dozvis se pravy puvod onech tzv.vanoc.je to me smysleni,odpovedela jsem na otazku,nikomu to necpu,tak si pripominky nech.

před 4158 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek