Kdy žačít vertikulátorovat?

Mám 1 rok nový trávník a koupil jsem si nový vertikulátor na provzdušnění. A nevím zda můžu začít už po prvním roce trávníku provzdušňovat a nebo až po určité době.( roky ). děkuji za odpověď.

Odpovědi
Jakub

Vždy je dobré věci nazývat tak ,jak se opravdu jmenují. Nicméně ,jistě, máte na mysli přístroj zvaný „Verikutátor“. Na adrese odkazu lze určitě nalézt odpověď i na vaši otázku.

Zdroj: http://www.zah­rada.cz/forum/zah­radni-travniky/plisen-snezna-je-uplne-vsude-co-s-ni-117476/?stranka=

grifin

Ten prodavač,co ten přístroj prodával–neměl
kvalifikaci-jinak by TO vysvětlil!

FOG

Jakube,jmenuje se to „vertikutace“ a ne jak pises ty.To jen pro poradek.