reika

Kdy začít hnojit kristalonem po cereritu?

Dobrý den. Rozházela jsem dnes po zahradě Cererit, kdy mohu začít hnojit Kristalonem START? Aby to nebylo přehnojené… Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Já teda nejsem žádný zahradník, ale snad ti pomůžou celkem fundované informace v tomto odkazu: http://www.zahradni-hnojiva.cz/hnojeni-prumyslovymi-hnojivy/ Jinak Kristalon znám jen jako hnojivo pro pokojovky, ale asi je ho víc druhů. Podle selského rozumu bych začal s dalším hnojením až po největším obdobím růstu, kdy se může první hnojení už vyčerpat. Co se týká pokojovek, tak mám takovou zkušenost, že přehnojení vede až k usychání.