majdule

Kdy začínáte zdobit byt/dům na vánoce? Užíváte si to, nebo výzdobu tolik neřešíte?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aramah

Ne

Stromek a šmytec. Žádné opičárny.

briketka10

Ne

Moc to neřeším, začínám až týden před, mám vše schovaný pěkně od minulých vánoc, tak to vyndám a zase schovám, jen půjdu do lesa na čerstvé větve do truhlíků, tam dám mašle a ozdoby..

hanulka11

Ano

včera a dnes jsem zdobila , přeci jen je to pěkné mít takovou předvánoční pohodu

LaDy MuSiC

Ano

Sice jsem označila Ano ale neberte to jako mojí odpověď, protože a otázka byla divně položena. Teď ta odpověď: vánoční stromeček zdobíme tak týden dva před vánoci a snažíme se ho udělat hezký. Jinak moc vánoční výzdobu neřeším, spíš jenom ta oblast kole stromečku a něco na okně :)

hanny 2

Ne

Moc to neřeším.koupím vánoční hvězdu v květináči a rozsvítím za okno vánoční svícen – takový ten oblouk se 7-mi svíčkami.A pak až na Štědrý den nazdobím stromek a svícen na stůl.

venkovan

Ne

Vánoce se staly komerčním svátkem – takže to moc neřešíme. když přijde čas a uvaha, že je potřeba trochu byt zavonět jehličím apod., tak sem tam něco umístíme, ale nebereme to tragicky, když se to udělá až na poslední chvíli.¨
Mimochodem – píše se Vánoce. Myslím, že když už, tak alespoň je oslavit lepším pravopisem, i když na internetu se to zas tak moc nebere.

Bublinnka

Ne

Neřeším to. Stromeček zdobíme na štědrý den a přiznám se, že bych ho už na druhý den klidně uklidila :)

Heřman

Ano

Každý rok se snažíme s rodinou vydobyt dům aby na vánoce nějak vypadal.

WeeBear

Ano

Ano je na druhou otázku. Užívám si to, ale zdobíme až týden před Vánoci, dopékáme poslední cukroví, vytahujeme ozdoby, světélka do oken, balíme dárky.. Miluji tu Vánoční atmosféru. 🙂

anci

Ne

mechanka

Ne

Tíšek99

Ne