zzzlatokopka

Kdy začínáte se sazením semínek pro rajčata a papriky?

Přihnojujete to něčím už v květináčích, nebo až po vysazení do skleníku?

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Už neseju jako dříve,koupím si hotové rostlinky a ty fiknu do skleníku.
Nikdy jsem nic nepřihnojoval,mám dobrou zeminu ze svý zahrady.

Další odpovědi
Drap

Papriky už jsou zaseté. Rajčata teprve přijdou na řadu.

hankaky

Papriky už mají být zaseté, rajčata tak do 14 dnů :). Hnojení až ve skleníku.

dědapetr

http://www.zah­radaapriroda.cz/pes­tovani-rajcat-ze-seminek/

gecco

Už pár let neseju…
😉
Ale když jsem ještě sel (papriky, rajčata, salát, květák, okurky…), sel jsem do takových těch rašelinových ´truhlíků´ ( http://www.ne­tisas.cz/kveti­nace-a-truhliky?produc­t_id=397 – líp se to pak rozesazuje), do koupeného substrátu a tak někdy ´teď´…

zzzlatokopka

gecco Taky používámm ty kelímky:-)) Hnojil si to už v nich?

gecco

Přímo nehnojil, ale použil jsem nějaký ten ´živinový´ substrát.
Pro začátek to stačilo – ve skleníku pak bylo pohnojeno dostatečně.

zzzlatokopka

Loni jsem měla asi 50 rostlin a jen 3 rajčata:-((( Samá plíseň:-((( Jsem to až obrečela:-(((

anonym

Teda,brečet na hrobečkem račat?
Hlína musí bejt fakt dobrá,já rajčata pěstoval mimo jiné v černejch pytlích,ohrnutých a na dno jsem dal lopatu hnoje a pak jen hlínu a některým rajským nechybělo moc do půl kila.Zbytek rostlin jsem dal do skleníku a vedle papriky,pak ki ho vzala vicgřice,ale mám jště jeden malinkej a to stačí,tak to letos dám tam spolu s kaktusama a zbytek na záhon.