Kdy začíná miminko držet hlavičku??

Mám dvouměsíční holčičku a zajímalo by mě, jak poznám že drží hlavičku, zdá se mi už jí drží, ale všichni mi říkají že je to ještě moc brzy..děkuji za odpověď..

Nejlepší odpověď
panenka

Není to brzy i mé děti držely hlavičku ve 2 měsících sami

Další odpovědi
zmimi

Ona se to naučí.Každé mimi je jiné.Možná je jen trochu lenoch.

venkovan

Kdy miminko začne držet hlavičku už nevím, ale vím, kdy tatínkovi padá na prsa a nebo kdy mu na prsa padnou čelisti.