hapiky

Kdy vznikne z normálního běžného života opovrženíhodný stereotyp?

Všichni se tomu brání, ale jen někteří si uvědomují, že už jsou v tom až po uši.

Odpovědi
mmv71266

Toto je hodně subjektivní, pro některé stačí pár dní, pro jiné roky. Některé stereotypy jsou společností relativně vítáné (rituály).

zjentek

Jako myslíš kdy se máš oženit a mazat do práce? No co nejdřív… HNED! Dont worry, niepřejmuj šie, život je tak krátký, že ten moment ani nepostřehneš! (;

Kepler

Stereotyp není opovrženíhodný, jen neradostný. Jeden do toho spadne, ani neví jak, život ho k němu nutí. Do práce, z práce, najíst se a spát. Někdo proti tomu ani nic nemá a vyhovuje mu to, jiný úzkostlivě dbá na to, aby jeho každý den nebyl jako přes kopírák. Někdo je založením domácí pecka, někdo dobrodruh.