dust8

Kdy vyjde pro veřejnost možnost zakoupit Metallica S&M 2?

Byl jsem na tom v kině a rád bych si to znova poslechl i doma. :)

Velkolepá oslava dvaceti let unikátního alba S&M – to je zbrusu nový koncertní snímek Metallica & San Francisco Symphony: S&M². Metalová ikona se na začátku letošního září sešla na jednom pódiu s legendárním orchestrem, aby svým největším hitům dala po mnoha letech opět orchestrální podobu.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem jen starší. Třeba i to vás potěší.

1. „Metallica : S & M (DVD): Dlouze očekávané DVD Metallica S&M, konečně vychází na trh jako jedna z největších událostí tohoto roku. Oproti původním předpokladům vychází toto DVD jako 2 DVD, které nabízí fanouškům vice než tři hodiny s touto kapelou.“

https://filmy­.heureka.cz/me­tallica-s-m-dvd_4/specifi­kace/#section
https://filmy­.heureka.cz/me­tallica-s-m-dvd_4/

2. Protože se ještě promítá v kinech 30. října 2019, datum prodeje nahrávek není uvedený.,

Metallica & San Francisco Symphony: S&M² • USA, 2019 • 150 min • režie: Wayne Isham • anglická verze • přístupný od 12 let • záznam • DCP, 4k a 2k • zvuk 5.1 • premiéra: 9. 10. 2019

Velkolepá oslava dvaceti let unikátního alba S&M – to je zbrusu nový koncertní snímek Metallica & San Francisco Symphony: S&M². Metalová ikona se na začátku letošního září sešla na jednom pódiu s legendárním orchestrem, aby svým největším hitům dala po mnoha letech opět orchestrální podobu. Nenechte si ujít neopakovatelnou show na velkém plátně a připomeňte si tak album S&M, výjimečný počin v diskografii
ve vybraných kinech pouze 9. a 30. října 2019!

https://www.a­erofilms.cz/me­tallica-san-francisco-symphony-sm2/

Na konci stránky jjsou odkzay, když si jej rozkliknete, najdete adresu toho, kdo rozesílá fotografie, Zkuste mu napsat, třeba se dovíte víc.