Zepple

Kdy vyjde film Tunnels?

Dobrý den, velmi by mě zajímalo pár podrobnějších informací ohlede slibovaného filmu podle knížky Tunnels od Rodericka Gordona a Briana Williamse-v češtině: Ztracený svět v podzemí. Kdy už bude natočen? Je už naplánovaná jeho premiéra? A hlavního hrdinu Willa Burrowse bude skutečně hrát Alex Etel? A co ostatní role?
PS.: Ztracený svět v podzemí je opravdu skvělá knížka :) Na film se nehorázně těším a jen doufám, že nedopadne příliš špatně… Počet mnou nalezených informací je ale nedostačující, a tak budu ráda za jakoukoliv novinku, co najdete :)

Odpovědi
PostApMan

Vyjít má tento rok, ale pravděpodobně byhc s tím moc nepočítal protože nejsou uvolněné žádné trailery, ani informace o filmu ani přesné datum premiéry (ani obsazení ani plakát filmu)

Jediné info je režie : Vincenzo Natali
a rok vydání : 2010

Zdroj: imdb.com

Jolito

Tak já sice nevím, kdy má vijít, a nevím nic víc než vy, ale taky by mě to zajímalo. Zatím jsem přečetl 3 díly ságy PODZEMÍ, ale už se těším na čtvrtý díl, a hlavně na film Ztracený svět v podzemí. Doufám taky, že to nebude pozměněné natolik jako třeba Eragon, ve kterém vynechali některé hlavní postavy. Kdybyste zjistili něco víc, tak prosím napište. Vím jen, že má vyjít Ztracený svět v podzemí už letos na 100%, tak doufám že to výjde. Díky.