simsalabim

Kdy vyjde 4. díl Eragona (Ch.Paolini) a jak se bude jmenovat?

Ještě bych se chtěla zeptat kdo bude na obálce, zda nově vylíhnutý zelený drak nebo Galbatorixův černý Šruikan?

Nejlepší odpověď
Evan

Kdy vyjde vážně netuším, ale měl by se jmenovat eldunarí. Obal je myslím zelený

Další odpovědi
SinceX

Nevím, na netu jsem hledal nic nenašel ale mezi námi.

Toho spisovatele s tím drakem moc nemusím..:/ Četl jsem první díl a nenadchl mě.

KSiena

V USA by měl vyjít 8. listopadu 2011 pod názvem „INHERITANCE“ /dědictví,pozůs­talost/, zatímco v češtině až na začátku následujícího roku(pokud nenastanou komplikace).
Na obálce má být nový zelený drak.

zdroje: amazon.com; fragment.cz