zjentek

Kdy už tady LETOS VYPUKNE vánoční soutěž?

Kurnik prosinec se kvapem blíží… A TU NIC!

(Ještě jednou se podívám do novinek, abych náhodou nebyl za vola, moment… ne, není to tam!)

Vánoční soutěžení na Odpovědích.

:::::::::::::­::::::::::::::::::::::::­::::

Nóo… za pár minut desátého… hmmm… celkem ústřel, že?
Umím si představit vánoční soutěže pořádané i tak, že odměny pro šťastné výherce se stihnou na Vánoce. Třeba do štědrýho dne. Úplně v klidu. Jenže já si umím představit ledacos, takže to nic neznamená. Děkuji. (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Možná soutěž ani nebude. Přece ti nepošlou v balíčku koronvirus, ne? Na to se už vymlouvá opravdu hodně subjektů. Zabíjí se obchod, služby a na pohřbu ti může bečať jen omezený počet pozůstalých. Ten zbytek se nemůže ani ožrat v hospodě…

Další odpovědi
Hufnágl

Neboj, co nevidět, správce to zveřejní. Doufám, že první cenou bude aplikace sérum (vakcína) proti covidu.🤣

Arne1

K čemu je to dobré ?

Kelt

A už jsi vyhrál? Tak počkej, vánoce ještě nejsou. Třeba to dají za pár dní.

led

Tí „náhodní“ najlepší budú odmenení neviditeľnou rúškou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Led, omlouvám se, nepobral jsem… jak ste to myslela? Keď vy ste niekedy tak roztomilo zložitá… (;

led

Sú materiály, ktoré sa tvária ako textil, ale sú priehľadné (nemusí to byť vždy igelit, ktorý neprepúšťa vzduch. Výhoda takej rúšky je v tom, že aj hluchá vás dokážu počuť, odčítajú z pier.
Nebojte sa, ja ju nepoužívam, pri komunikácii s hluchými používam plexi štít „polotvár“, ktorý kryje nos a ústa. https://www.go­ogle.com/sear­ch?source=univ&tbm=is­ch&q=plexi+%C5%A1t%C­3%ADt+na+usta&cli­ent=avg&sa=X&ved=2­ahUKEwi36rLlzMXtAh­VG9aQKHT1fCTQQjJk­EegQIAxAB&biw=1218­&bih=921

zjentek

jo táák, jakože se doteď neví, o co se bude soutěžit, jo? No tak já potřebuji voskovaný ubrousek, tekutý heřmánek z lékárny a opasek na hodinky. ((; Prostě něco z toho, pokud se bude losovalo o výhry do „tomboly“. (; Víc toho ke štěstí nepotřebuji, děkuji. D; (;

zjentek

Arne, děláš, jakbystu včera přišel.

zjentek

Hufnágl to by bylo pěkné, to by byla VÝHRA… ovšem přesto bych raději něco „hmatatelnějšího“, že… (;

Hufnágl

zjentek
Třeba basu 🍻