bolak

Kdy už konečně budou zuby oficiálně uznány za chorobu?

Nejlepší odpověď
quentos

Zuby jsou v ústech potřeba, proč by měly být choroba? Ty bys je radši neměl?
Podle tvý logiky tedy kdo nemá zuby, je zdravej? :{D>

Další odpovědi
Emefej

Uznají to za chorobu a ministerstvo zdravotnictví nařídí všeobecné preventivní vytrhání.

led

Mať zuby v staršom veku pri súčasnom spôsobe života, to je choré. Preto každý dôchodca, ktorý má vlastné pôvodné zuby by mal byť prehlásený za chorého a nepriateľa výrobcov zubných protéz a Zväzu zubných technikov.

Rokio

Co je to za hloupou otázku? Zuby jsou potřeba, protože bez nich by nebylo možné zkonzumovat pevnou stravu.

bolak

Rokio: já jsem proti zubům, dělají jen samé problémy, ať táhnou odkud přišly