Lgee

Kdy už budou za něco překladače stát?

Kdy to bude použitelné? Zatim je to strašný odpad, kterému jde rozumět ani ne plovina (napište kolem jakého roku prosim)

Odpovědi
Pepa25

Záleží na překládaném textu – „úředničinu“ tedy obvyklé fráze používané v předpisech už teď překládají velmi dobře, protože existuje obrovský balík předpisů evropské unie, které jsou ve všech účedních jazycích EU a jsou použít (viz Linguee). Normální texty se učí, ale třeba básně nebudou kvalitně překládat nikdy …

Drap

LP 3015 už určitě.

Kelt

A když si spočítáš, kolik stojí překladač a kolik by sis mohl koupit materiálu na studium za tu cenu a možná, že bys byl schopen si to sám přeložit, tak zvaž. No podle Drapa to bude v roce 3015, ale použitelné budou i modely z roku 2761. I když budou proti těm novějším, trochu horší.