štamgast

Kdy už budou k dispozici výsledky sčítání lidu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Také se mně zdá, že než budou výsledky bude sčítání nové !!! Třeba to zpracovávají na páskových sečítačkách.

Další odpovědi
hanulka11

termín vyhlášení definitivních výsledků ze sčítání lidu, domů a bytů v roce 2011 je dán Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 763/2008, podle kterého musí být výsledky zveřejněny nejpozději 27 měsíců po skončení roku 2011, tedy tj. do jara roku 2014. Nařízení ES je uveřejněno zde http://www.czso­.cz/sldb2011/re­dakce.nsf/i/le­gislativa. Český statistický úřad předpokládá ukončení zpracovaní dat cca do dvou let od rozhodného okamžiku, kterým je půlnoc z 25. na 26. březen 201. Předběžné výsledky by mohly být publikovány již ke konci roku 2011 či na počátku roku 2012, přičemž předběžné výsledky budou publikovány dle trvalého bydliště, definitivní výsledky dle obvyklého bydliště.
asi před 7 měsíci.

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/to­pic.php?uid=241214951­122&topic=15130