štamgast

Kdy už bude nový Ministr obrany?

Trvá to už nějak dlouho.
Doplňuji:
Jestli je pravda to, co říká Ricco tak bezminesterství na obraně bude trvat až do března. Nás potěš pánbůh…

Nejlepší odpověď
badisko

to tak schazi ze se nemuzes dockat?…:)

Další odpovědi
Drap

To záleží na tom, až se dohodne vláda. Nečas ho navrhne a prezident schválí. My to tady určitě neuspíšíme. Cítíš se snad ohrožen ?

01Ricco

Po prezidentských volbách, nový ministr obrany bude navržen předsedou Vlády již novému Prezidentovy ČR.
Doplňuji:
Prezidentovi

ReHu

Proč nás potěš pánbůh?
Kdyby to bylo nutné, cesta by se našla. Zatím není potřeba, vše funguje.