V které době by svět mohl očekávat totální útlum automobilovýho průmyslu?

Děkuji

Odpovědi
Drap

V nedohledné době.

Kepler

Dokud svět nepostihne nějaká velká hospodářská krize, válka, nebo globální přírodní katastrofa, aut bude pořád přibývat, tak jako přibývá populace. Ropy je zatím dost a už se začínají prosazovat jiné alternativní druhy pohonu.

dubraro

1/
V případě civilizační regrese, kdy už by auta nikdo nedokázal vyrábět a používat, nebo by to bylo zakázané.

2/
Kdyby byl objeven jiný, výhodnější způsob přepravy osob a nákladů. Třeba teleportace.

quentos

Jestli trollíš, tak blbě.