Avatar uživatele
bolak

Kdy ste naposled čistili klávesnici?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym, anonym před 4218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nikdy

Žádná klávesnice se nedožila čištění, většinou ji stihnu nahradit novou dřív než by k teoretickému čištěnímohlo dojít. Stejně ani nevím, jak bych měla postupovat. Jednou jsem čistila mobil a dopadlo to jako vždycky. Já totiž tvrdím, že v každém užitkovém pžedmětu (zapalovač, kráječ ap.) je jakási součástka, které říkám „kurvítko“. Je to něco, co vám zbyde při domácí opravě po rozborce a sborce na stole a předmět i tak opět funguje, ale zavinil (kurvítko) s nejvyšší pravděpodobností předchozí poruchu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Tento týden

… pokud se tedy počítá za čištění její otočení vzhůru nohama a vyklepání bordelu pomocí několika rázných úderů o stůl :{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Tento rok

Doplňuji:
Občas obrátím vzhúru nohama a vyklepu drobky :), občas setřu při utírání prachu a jednou za rok zhruba pořádně vyčistím klávesy čistícím prostředkem a hadříkem – ale rozebrat se bojím – udělala jsem to jednou, když jsem kromě drolení rohlíků do ní nalila i kafe :D – a to už se mi nepovedlo dostat vše na stejné místo – prostě ne že by byl líný BackSpace, ale některé klávesy si se mnou vůbec nehrály.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy

to proto,že vyměňuji klávesnice,protože jsou čím dál tím víc vymakanější!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tento měsíc

Doplňuji:
Pokud by se za klávesnici daly pokládat i tlačítka mobilního telefonu, tak ty čistím skoro každý měsíc – stejně jako samotný přístroj.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Tento rok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Loni nebo ten rok předtím

Doplňuji:
Vyndal jsem všechny písmenka, „osprchoval“ jsem je, potom jsem vytřel prostor pod nimi a všechny je tam zase poskládal.

Upravil/a: MacChill

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Tento měsíc

čistím ji poměrně často a důkladně…celá jde pod vodu…samozřejmně bez elektronických střev .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Tento týden

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nikdy

Doplňuji:
klávesnici mám jen rok a nejsem prase, abych do ní házel bordýlek, je tam sem tam vlas, ale to nevadí :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Léta páně...

Další pokus o modifikaci už zdánlivě nevyužitelného? viz 15 odkazů:
Chabá námitka, že je malinko upravená anketní forma, nezastře čirý alibismus z podezření na opisování, předvádění se a lačnost bodů. .
U druhých už umí, u sebe buď neumí nebo nechce.
Doplňuji:
Všechny předchozí dotazy byly v korektní sekci Počítače.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8Di%C5%A1t%C4%9­Bn%C3%AD%20kl%C3%A1ves­nice

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Nikdy

Doplňuji:
Teda jako nějak důkladně.Jenom ji otočím a vytřepu bordel.Já totiž ani nevím,jak a čím ji vyčistit,abych ji nepoškodila.

Upravil/a: alexandra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tento týden

Dneska. Nebo lépe řečeno denně. Na omatlaném tabletu bych jinak nic neviděla, takže leštím klůckem pravidelně. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: ty už fakt nevíš co roupama, kdybych to dal do rubriky počítače, tak bys napsal že to tam nepatří a smazal, teď zas otravuješ že je to v zábavě, kam mě mimochodem neustále posíláš

nehledě na to že v tom odkazu co jsi udal žádná taková otázka nebyla, ale takový jsi prostě ty, u tvých oblíbených uživatelů ti vkládání totožných otázek nevadí, ale když vložím já dotaz, který má s ostatníma společnýho snad jen to, že je v titulku slovo „klávesnice“, tak už se jedná o podvod, protože slovo „klávesnice“ už má zřejmě patentováno jiný uživatel…

před 4218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To jsou zase kydy!

před 4218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: dyť přece víš že lištu nepoužívám a pojmout do hlavy všech 112.239 otázek z databáze prostě nedokážu, nebyl jsem k tomu předurčen

ale trochu se pleteš v tom lačnění po bodech, věř mi že i kdyby byly od zejtřka body zrušený, tak frekvence pokládání chatovacích otázek by se nijak nezměnila :) čestný slovo!

před 4218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

huxa: já taky nejsem prase, ale kdybys to viděl jo, takový cancy chlupů v tom…a nejenom takový ty z rukou..

no vodloupni tlačítko a uvidíš co tam najdeš, garantuju ti že hotový divy!

před 4218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Můžete upřesnit jak to čištění vypadalo, jestli ste jen utřeli písmenka hadrem napodlahu nebo ste klávesnici rozebrali na atom… (nikdy nevíte jaké překvapení najdete uvnitř)

před 4218 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek