bolak

Kdy ste naposled čistili klávesnici?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy

Žádná klávesnice se nedožila čištění, většinou ji stihnu nahradit novou dřív než by k teoretickému čištěnímohlo dojít. Stejně ani nevím, jak bych měla postupovat. Jednou jsem čistila mobil a dopadlo to jako vždycky. Já totiž tvrdím, že v každém užitkovém pžedmětu (zapalovač, kráječ ap.) je jakási součástka, které říkám „kurvítko“. Je to něco, co vám zbyde při domácí opravě po rozborce a sborce na stole a předmět i tak opět funguje, ale zavinil (kurvítko) s nejvyšší pravděpodobností předchozí poruchu.

Další odpovědi
quentos

Tento týden

… pokud se tedy počítá za čištění její otočení vzhůru nohama a vyklepání bordelu pomocí několika rázných úderů o stůl :{)>

manon

Tento rok

Doplňuji:
Občas obrátím vzhúru nohama a vyklepu drobky :), občas setřu při utírání prachu a jednou za rok zhruba pořádně vyčistím klávesy čistícím prostředkem a hadříkem – ale rozebrat se bojím – udělala jsem to jednou, když jsem kromě drolení rohlíků do ní nalila i kafe :D – a to už se mi nepovedlo dostat vše na stejné místo – prostě ne že by byl líný BackSpace, ale některé klávesy si se mnou vůbec nehrály.

anonym

Nikdy

to proto,že vyměňuji klávesnice,protože jsou čím dál tím víc vymakanější!

anonym

Tento měsíc

Doplňuji:
Pokud by se za klávesnici daly pokládat i tlačítka mobilního telefonu, tak ty čistím skoro každý měsíc – stejně jako samotný přístroj.

Poklička

Tento rok

MacChill

Loni nebo ten rok předtím

Doplňuji:
Vyndal jsem všechny písmenka, „osprchoval“ jsem je, potom jsem vytřel prostor pod nimi a všechny je tam zase poskládal.

Sůwa

Nikdy

Funna

Tento měsíc

čistím ji poměrně často a důkladně…celá jde pod vodu…samozřejmně bez elektronických střev .-)

Conchus

Tento týden

huxa

Nikdy

Doplňuji:
klávesnici mám jen rok a nejsem prase, abych do ní házel bordýlek, je tam sem tam vlas, ale to nevadí :)

anonym

Léta páně...

Další pokus o modifikaci už zdánlivě nevyužitelného? viz 15 odkazů:
Chabá námitka, že je malinko upravená anketní forma, nezastře čirý alibismus z podezření na opisování, předvádění se a lačnost bodů. .
U druhých už umí, u sebe buď neumí nebo nechce.
Doplňuji:
Všechny předchozí dotazy byly v korektní sekci Počítače.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8Di%C5%A1t%C4%9­Bn%C3%AD%20kl%C3%A1ves­nice

alexandra

Nikdy

Doplňuji:
Teda jako nějak důkladně.Jenom ji otočím a vytřepu bordel.Já totiž ani nevím,jak a čím ji vyčistit,abych ji nepoškodila.

Damiana

Tento týden

Dneska. Nebo lépe řečeno denně. Na omatlaném tabletu bych jinak nic neviděla, takže leštím klůckem pravidelně. 🙂

bolak

Dr.Axl: ty už fakt nevíš co roupama, kdybych to dal do rubriky počítače, tak bys napsal že to tam nepatří a smazal, teď zas otravuješ že je to v zábavě, kam mě mimochodem neustále posíláš

nehledě na to že v tom odkazu co jsi udal žádná taková otázka nebyla, ale takový jsi prostě ty, u tvých oblíbených uživatelů ti vkládání totožných otázek nevadí, ale když vložím já dotaz, který má s ostatníma společnýho snad jen to, že je v titulku slovo „klávesnice“, tak už se jedná o podvod, protože slovo „klávesnice“ už má zřejmě patentováno jiný uživatel…

anonym

To jsou zase kydy!

bolak

Dr.Axl: dyť přece víš že lištu nepoužívám a pojmout do hlavy všech 112.239 otázek z databáze prostě nedokážu, nebyl jsem k tomu předurčen

ale trochu se pleteš v tom lačnění po bodech, věř mi že i kdyby byly od zejtřka body zrušený, tak frekvence pokládání chatovacích otázek by se nijak nezměnila :) čestný slovo!

bolak

huxa: já taky nejsem prase, ale kdybys to viděl jo, takový cancy chlupů v tom…a nejenom takový ty z rukou..

no vodloupni tlačítko a uvidíš co tam najdeš, garantuju ti že hotový divy!

bolak

Můžete upřesnit jak to čištění vypadalo, jestli ste jen utřeli písmenka hadrem napodlahu nebo ste klávesnici rozebrali na atom… (nikdy nevíte jaké překvapení najdete uvnitř)