zjentek

Kdy spí čmelák?

Zjistil jsem, že čmelák celou noc bzučí!

Poznámka: Přes den nikoli, to celej den sbíral to žlutý svinstvo!

@marci: No a právě- „Až se třese celý dům.“!!!

Takže mně se „JEDEN“ zabydlil v dřevostavbě PŘÍMO u hlavy, jak mám postel, akorát z druhý strany toho sendviče, čili postýlky nám dělí stěna. Dnes už „těch na druhý straně“ je pěkná tlupa, kluků bzučivých.. Nevím kolik, ale nevyspím se, to je fakt, který respektuji a odtud mé poznání, že "ČMELÁK CELOU NOC BZUČÍ! ;)

Nejspíše jsem otázku zle formuloval ;), ale tímto se teď její podstata vysvětluje. ;)

Pokud tedy někdo ví, kdy spí čmelák, ať se taky podělí. Mne napadá pouze možnost, že spí a bzučí… a protože to jsou FAKT „BOJE“ tam za zdí, tak možná jsou taky náměsíčný,ale jenom hádám, vařím z vody ;) ;D ;D

Nejlepší odpověď
Emefej

Chodí spát po páte hodině odpoledne. Ty neznáš tu písničku, kde se zpívá: „Sosáčkama sosáme,
bez přestání to samé,
DO PĚTI, DO PĚTI
musíme být u maminky v doupěti.“

Další odpovědi
marci1

„Čmeláci v noci nelétají a jsou obvykle všichni v hnízdě.“
Třeba byl na námluvách, nebo se ztratil. 🙂
http://www.cme­laci.cz/jak-prestehovat-cmelaci-hnizdo/

„Čmelák bzučí bzum, bzum, bzum,
Až se třese celý dům.“

Klaproth

Spí hlubokým spánkem celou noc. To co slyšíš, je chrápání.

zjentek

Klaproth, VY mě tady neberete vážně… a to je chyba! ;o ;;;;d ;d