kdy slaví svátek Graciela ?

kdy slaví svátek Graciela?

Odpovědi
panenka

PODLE STARŠÍHO KALENDÁŘE DNES SLAVILA JMENINY GRACIANA.JE TO ŽENSKÁ OBDOBA MUŽSKÉHO JMÉNA GRACIÁN. JMÉNO JE LATINSKÉHÉ PŮVODU S VÝZNAMEM"PŮ­VABNÝ,MILOSTIP­LNÝ,MILÝ"VARI­ANTAMI GRACIÁNY JSOU TO TAKÉ GRÁCIE,NEBO GRACIELA.ZA ČESKÝ.ZA ČESKÝ EKVIVALENT TOHOTO JMÉNA JE POVAŽOVÁNA VÝŠE UVEDENÁ U NÁS MILOSLAVA.JMÉNO GRACIÁNA NEBOLI GRACIELA SE U NÁS VYSKYTUJE OJEDINĚLE.TAKŽE U NÁS GRACIELA SLAVÍ SVÁTEK NA MILOSLAVU A TO JE 25.ÚNORA

Nuk nuk

Čerpajíc informace ze známé knihy paní Knappové – odbornice na jména – nemohu s kolegyní panenkou souhlasit. Podle nejnovější verze její knihy (Jak se bude vaše dítě jmenovat)slaví Graciela svátek 17. února.

Ale záleží asi, zda vemete v potaz starý kalendář nebo jméno Miloslava, které panenka zmiňuje jako významově podobné.