Zvědavý

Kdy skončí jednání sněmovny o důvěře vlády AB?

Ještě ted „jednají“ a „diskutují“ poslanci o důvěře vlády AB a to už od 9 ráno. Tolika řečnění jen proto aby na konci zvedli či nezvedli ruce pro či proti návrhu. Každý z nich už mluvil několikrát. Kdy už to skončí ?

Nejlepší odpověď
marci1

Kdo ví. Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek prosadil, že jednat i hlasovat o vládě se smí i po půlnoci. 🙂
Zdroj: https://zpravy­.idnes.cz/noc­ni-jednani-snemovna-vlada-dg7-/domaci.aspx?c=A180711­_182229_domaci_kop

Další odpovědi
Kryšpín

Těžko říci v kocourkově, nejsem koblihář, ale pokud jsou řádné důkazy na Babiše, tak již mohlo být ve stíhání pokročeno, ukončeno

Ale možná růžovkám by vyhovoval takový Standa mašinfíra a modrému ptactvu ten šéf co jej řídila ta udřená kobyla.