Avatar uživatele
holčička

Kdy si myslíte že je nejlepší začít nakupovat věci pro miminko?

Doplňuji:
Dík za vaše odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, BENYTA před 5068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Ač to bude divné,já jsem čekala do ukončení prvního trimestru,tedy po třetím měsíci,protože jsem měla za sebou samovolný potrat…
Pak už máš téměř jistotu,že je vše OK…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Já nakupuvala v 5.měsíci. To je asi nejlepší. Na rizikovém oddělení byla spousta těhulek od 6.měsíce. A některé právě nestihly nakoupit věci a museli to dělat budoucí tatínkové nebo babičky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
daivid

Mohla by jste na www.pampers.cz

Zdroj: grasev.estranky.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem věci pro své 3 děti začala nakupovat až po 3 měsíci můj lékař mi říkal,že první 3 měsíce jsou nejduležitější že by se mohlo něco stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

jako trojotec doporučuji až po porodu,protože se vám může sejít mnoho darů,a vy pak jen dokoupíte potřebné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Přeju hodně štěstí a velkou radost.Pokud už víte co to bude máte výhodu.My jsme začali nakupovat od 5 mněsíce.Pro jistotu vše bílé.Je výhoda že dnes se dá vše bez problémů koupit. V 7O letech nebyly pleny kořárek jsem sehnal až když se dcerka narodila vybrat jsem si nemohl mněli jeden poslední když jsem u něj stál začala mi jej brát z ruky jiná mamina. Nedal jsem jej.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
daivid

nevim

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy