holčička

Kdy si myslíte že je nejlepší začít nakupovat věci pro miminko?

Doplňuji:
Dík za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Ač to bude divné,já jsem čekala do ukončení prvního trimestru,tedy po třetím měsíci,protože jsem měla za sebou samovolný potrat…
Pak už máš téměř jistotu,že je vše OK…

Další odpovědi
iwetax

Já nakupuvala v 5.měsíci. To je asi nejlepší. Na rizikovém oddělení byla spousta těhulek od 6.měsíce. A některé právě nestihly nakoupit věci a museli to dělat budoucí tatínkové nebo babičky.

daivid

Mohla by jste na www.pampers.cz

Zdroj: grasev.estranky.cz

panenka

Já jsem věci pro své 3 děti začala nakupovat až po 3 měsíci můj lékař mi říkal,že první 3 měsíce jsou nejduležitější že by se mohlo něco stát.

člověk

jako trojotec doporučuji až po porodu,protože se vám může sejít mnoho darů,a vy pak jen dokoupíte potřebné

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

elektrikář

Přeju hodně štěstí a velkou radost.Pokud už víte co to bude máte výhodu.My jsme začali nakupovat od 5 mněsíce.Pro jistotu vše bílé.Je výhoda že dnes se dá vše bez problémů koupit. V 7O letech nebyly pleny kořárek jsem sehnal až když se dcerka narodila vybrat jsem si nemohl mněli jeden poslední když jsem u něj stál začala mi jej brát z ruky jiná mamina. Nedal jsem jej.

daivid

nevim