Plyšák

Kdy si lidé začnou více vážit života ?

Kdy si podle vás začnou lidé více vážit života ? :)

Nejlepší odpověď
marci1

Lidé si začnou více vážit života v situaci, kdy se stane nějaká pohroma,katastrofa. Jinak se někteří tváří, jako by život „dostali za trest“. Jako by si neuvědomovali, že člověk to, co ze sebe vydá, to se mu vrátí. Žít život není jen „nutná povinnost“, ale je to štěstí, radost. Je to vyjímečný dar, 🙂

Další odpovědi
ladaadal

A tos ještě nezažil středověk.

Nuk nuk

Znám lidi, kteří si života váží, ale jsou to jednotlivci. Obecně u lidstva spíš dochází k opačnému trendu, tedy že si života váží čím dál méně – a nejspíš bude hůř, čím více se lidstvo zaměřuje na materiální věci a jednotlivci se uzavírají do sebe, tím menší hodnotu má život.

Andre5000

Někteří nikdy.