peterd108

Kdy si kupujete a zdobíte vánoční stromeček?

Nejlepší odpověď
orwell

Po několika špatných zkušenostech s prodejci, kdy mi stromek v bytě zapáchal po kočičí moči (zřejmě byl kradený a chemicky ošetřený) jsem si pořídil stromek věčný, neopadavý a nepáchnoucí, tedy umělý. Stál tuším něco kolem tisícovky a vypadá téměř jako skutečný. Vřele doporučuji! Pro obzvláště líné jedince: po svátcích ho přikryjte igelitovou fólií a umístěte na půdu (máte-li nějakou), či jinam, kde nebude překážet. O příštích svátcích stačí přinést, odstranit fólii a je to!

Další odpovědi
Drap

Nekupuji. Chodím pro něj o lesa, nebo dostanu.

zjentek

Kupovat uříznutý stromek bez kořene? A za vlastní peníz? Och, jaký to nerozum. A jaká bezohlednost vůči přírodě! Toť možná přímo trestuhodný čin.

Menší stromek si začátkem prosince šetrně a ohleduplně vykopu v lese, i s kořenovým valem vsadím do vhodné nádoby, převezu domů na zahradu, na Ščědrý den umístím na vhodné místo a nazdobím. Po Třech králech stromek odzdobím, převezu zpět na jeho původní místo v lese, vyndám z nádoby a šetrně jej zasadím zpět tam, kde se původně urodil.

Chjo, kdyby to tak dokázel každý…