Kotja

Kdy si budu moci zajet do Brna nakoupit (Nouzový stav)?

V pondělí 16.3. jsem chtěl jet do Brna (jsem z Kyjova) koupit nějaké nedůležité věci a podívat se po obchodech. Jenomže mezitím vyhlásili nouzový stav. A tak by mě zajímalo kdy už budu moci.
Pak by mě zajímalo komu mám na jihomoravské hygieně poslat mail se stejným dotazem. Na podatelnu?

Odpovědi
elkon

Jestli nechceš vypadat jako pako, tak nikam nepiš a sleduj zpravodajství (jestli víš co to je). Žádná jiná rozumná odpověď mě v tomto případě nenapadá.

Arne1

Pokud ti stačí hyper/super- markety a pár dalších, tak klidně přijeď. Nikdo ti v tom nebrání.

Edison

Elkone, pozor, mě byla otázka v podobném duchu SMAZÁNA!

Edison

Brno je konečně v karanténě?

Edison

Jedinou relevantní odpověď dostaneš na adrese lamparna@brnein.asia.tw. Proboha, z kterýho stromu jsi spadnul?