Stříbrný

KDY si admin konečně udělá trošku času, aby upravil script pro znovulogování?

Znáte to, píšete, píšete a když konečně dopíšete a kliknete na "ODESLAT", tak vám naskočí logovací okno a VŠECHNO je víte kde! Teď sem smolil odpověď na otázku annas (znáte to, jde vždy o několik otázek, obvykle zatraceně zatrachtilých, takže to prostě "chvilku trvá") a když jsem se dopracoval do finále - tak sbohem a šáteček!

Přitom to admin v podstatě už MÁ, možnost nezmizení příspěvku (při nutnosti znovulogování) FUNGUJE v diskuzi! FAJN, znovu to psát NEBUDU! Proč to nejde i u otázek, když v diskuzi ano? A kdy, KDY SE TO ZMĚNÍ - OPRAVÍ? Bože, po TOLIKA letech provozu by sajt měl mít všechny scripty vychytané do poslední maličkosti!!! Ještě by to chtělo provést tu samou úpravu u psaní interních zpráv!! :(

Jestli máte nědo na admina kontakt, pošlete mu PLS odkaz na tento dotaz - moje e-maily ignoruje. THX! :)

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mně se to teda ještě nestalo, ale pro jistotu si někdy zvlášť náročné odpovědi před odesláním zkopíruju. Spíš se stane, že to zvojtím sám: error mezi mou hlavou a klávesnicí. Jinak kontakt na admina je v nápovědě úplně dole, ale nedělej si moc velké naděje, že ti odpoví. I když třeba teď před vánocemi...?

Další odpovědi:

Zlatý

To nevím, ale než k tomu dojde, je dobré text před odesláním zkopírovat do schránky (Ctrl+C).

Zlatý

Jsem na tom stejně.

Rozkliknu místo pro odpověď a jdu hledat, někdy to trvá déle, nebo na chvíli přeruším, zazvoní budík, musím se podívat na troubu atd.

Pak něco doplním, odešlu a odpověď je pryč. Někdy ji okopíruji a uložím, ale občas zapomenu, reaguji znova. U anglických odkazů se zapletu, nemohu některý najít a hledám a hledám.

Vždy si říkám, že budu psát koncept, jednak kvůli svým překlepům ale
opět se vrátím k odpovědi "naostro".

Mně se někdy objeví, že jsem už odpovídlala, i když odpověď odesílám poprvé. Nevím, zda robot nezachytí kluiknutí na nadpis odpověď.

Stříbrný

Já teda nevim... ale já s tím problém fak nemám...

Bronzový

Nevím, proč se montuješ do admina, když se sám dopouštíš dvou zásadních chyb:
1. Proč píšeš dlouhé odpovědi? Už jsi tu dost dlouho, abys věděl, že dlouhé příspěvky skoro nikdo nečte a čím kratší a stupidnější odpověď, tím víc bodů dostaneš. Když jsem tu začínal, dělal jsem tutéž chybu. Sem tam si ji zopakuji i když teď už jen zřídka.
2. Proč si odpověď nenapíšeš nejdřív ve Wordu a úplně nakonec ji nezkopíruješ sem? Je to zatím nejbezpečnější způsob, který jsem "objevil", neboť neselže ani v případě, že zdejší stránka náhle zkolabuje a je to stejně v pytli. To se mi rovněž stalo. Dále máš svoje "veledílo" uložené a i v případě, že se naštve mazálek je zachováno stále! Sice už asi bude na houby, ale aspoň nemáš frustrující pocit z "rozkopané bábovičky".

Zlatý

Já si v první řadě myslím, že to není starost a práce administrátora, ten je něco jako policajt nebo moderátor a stará se o pořádek (v uživatelských/účastnických datech). Tohle co chceš je práce pro kodéra či programátora, jak je libo.

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

quentos>>> JJ, také to obvykle dělám. Jenže znáš to, skleróza v kombinaci se spěchem je NA VRAŽDU! ;) :D :D

Zlatý

quentos

To mi povídej taky na to občas zapomenu...

Zlatý

quentos

*, taky...

Stříbrný

aliendrone

Já klidně píši odpověď třeba 20 i více minut - mezitím např. uvařím kafe, jdu na malou, podleju maso či vyřídím telefon - prostě vždy, jakmile naskočí "něco s vyšší prioritu" to dostane přednost, odpověď v pohodě počká, no ne? Jasně, když je odpověď na 2 - 3 věty, NENÍ problém, ten nastává až u složitých či dlouhých odpovědí, kde je třeba jednak dbát na srozumitelnou formulaci, druhak zodpovědět vícero dotazů.

Keplere, ZNÁM kontakt na admina - však jsem mu už psal, nepamatuješ? https://www.youtube.com/… BTW - stačí si přečíst poslední odstavec mé otázky... Ty budeš asi HODNĚ dlouho kandidátem! ;) :D :D

Zlatý

Kepler

Já myslel, že ho nemáš, když ses na ten kontakt ptal. Nic si z toho ale nedělej, admin je spravedlivý a většinou ignoruje všechny.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý ge0rge 1225
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý mosoj 1097
Zlatý Hlada 1025
Zlatý led 1000
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 737

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.