aliendrone

KDY si admin konečně udělá trošku času, aby upravil script pro znovulogování?

Znáte to, píšete, píšete a když konečně dopíšete a kliknete na „ODESLAT“, tak vám naskočí logovací okno a VŠECHNO je víte kde! Teď sem smolil odpověď na otázku annas (znáte to, jde vždy o několik otázek, obvykle zatraceně zatrachtilých, takže to prostě „chvilku trvá“) a když jsem se dopracoval do finále – tak sbohem a šáteček!

Přitom to admin v podstatě už MÁ, možnost nezmizení příspěvku (při nutnosti znovulogování) FUNGUJE v diskuzi! FAJN, znovu to psát NEBUDU! Proč to nejde i u otázek, když v diskuzi ano? A kdy, KDY SE TO ZMĚNÍ – OPRAVÍ? Bože, po TOLIKA letech provozu by sajt měl mít všechny scripty vychytané do poslední maličkosti!!! Ještě by to chtělo provést tu samou úpravu u psaní interních zpráv!! :(

Jestli máte nědo na admina kontakt, pošlete mu PLS odkaz na tento dotaz – moje e-maily ignoruje. THX! :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně se to teda ještě nestalo, ale pro jistotu si někdy zvlášť náročné odpovědi před odesláním zkopíruju. Spíš se stane, že to zvojtím sám: error mezi mou hlavou a klávesnicí. Jinak kontakt na admina je v nápovědě úplně dole, ale nedělej si moc velké naděje, že ti odpoví. I když třeba teď před vánocemi…?

Další odpovědi
quentos

To nevím, ale než k tomu dojde, je dobré text před odesláním zkopírovat do schránky (Ctrl+C).

annas

Jsem na tom stejně.

Rozkliknu místo pro odpověď a jdu hledat, někdy to trvá déle, nebo na chvíli přeruším, zazvoní budík, musím se podívat na troubu atd.

Pak něco doplním, odešlu a odpověď je pryč. Někdy ji okopíruji a uložím, ale občas zapomenu, reaguji znova. U anglických odkazů se zapletu, nemohu některý najít a hledám a hledám.

Vždy si říkám, že budu psát koncept, jednak kvůli svým překlepům ale
opět se vrátím k odpovědi „naostro“.

Mně se někdy objeví, že jsem už odpovídlala, i když odpověď odesílám poprvé. Nevím, zda robot nezachytí kluiknutí na nadpis odpověď.

Edison

Já teda nevim… ale já s tím problém fak nemám…

orwell

Nevím, proč se montuješ do admina, když se sám dopouštíš dvou zásadních chyb:

  1. Proč píšeš dlouhé odpovědi? Už jsi tu dost dlouho, abys věděl, že dlouhé příspěvky skoro nikdo nečte a čím kratší a stupidnější odpověď, tím víc bodů dostaneš. Když jsem tu začínal, dělal jsem tutéž chybu. Sem tam si ji zopakuji i když teď už jen zřídka.
  2. Proč si odpověď nenapíšeš nejdřív ve Wordu a úplně nakonec ji nezkopíruješ sem? Je to zatím nejbezpečnější způsob, který jsem „objevil“, neboť neselže ani v případě, že zdejší stránka náhle zkolabuje a je to stejně v pytli. To se mi rovněž stalo. Dále máš svoje „veledílo“ uložené a i v případě, že se naštve mazálek je zachováno stále! Sice už asi bude na houby, ale aspoň nemáš frustrující pocit z „rozkopané bábovičky“.

cochee

Já si v první řadě myslím, že to není starost a práce administrátora, ten je něco jako policajt nebo moderátor a stará se o pořádek (v uživatelských/ú­častnických datech). Tohle co chceš je práce pro kodéra či programátora, jak je libo.

aliendrone

quentos>>> JJ, také to obvykle dělám. Jenže znáš to, skleróza v kombinaci se spěchem je NA VRAŽDU! ;) :D :D

quentos

To mi povídej taky na to občas zapomenu…

quentos

*, taky…

aliendrone

Já klidně píši odpověď třeba 20 i více minut – mezitím např. uvařím kafe, jdu na malou, podleju maso či vyřídím telefon – prostě vždy, jakmile naskočí „něco s vyšší prioritu“ to dostane přednost, odpověď v pohodě počká, no ne? Jasně, když je odpověď na 2 – 3 věty, NENÍ problém, ten nastává až u složitých či dlouhých odpovědí, kde je třeba jednak dbát na srozumitelnou formulaci, druhak zodpovědět vícero dotazů.

Keplere, ZNÁM kontakt na admina – však jsem mu už psal, nepamatuješ? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=D4NIzVvA­Ri8&feature=y­outu.be&t=65 BTW – stačí si přečíst poslední odstavec mé otázky… Ty budeš asi HODNĚ dlouho kandidátem! ;) :D :D

Kepler

Já myslel, že ho nemáš, když ses na ten kontakt ptal. Nic si z toho ale nedělej, admin je spravedlivý a většinou ignoruje všechny.