MasterGames

Kdy se znovu otevřou školy?

Už jsem z těch termínů zmatený.
Předem děkuji za odpovědi :D

Odpovědi
Edison

Sleduj média! V zásadě platí, že ty termíny se mění PODLE EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE!!! Tomu se říká FLEXIBILITA. Jestli je ti milejší, aby na začátku někdo plácnul nějaký termín a pak se toho slepě držel, pak se stavíš na stranu stáda ovcí, co poslouchaj opozici, která se jen pokouší si budovat pozici pro ovládání stáda.

Pepa25

Oficiální informce jsou (kupodivu!) na webu Ministerstva školství a dají se najít rychleji než napsat dotaz:

Zdroj: http://www.msmt­.cz/harmonogram-uvolnovani-opatreni-v-oblasti-skolstvi

Pepa25

Edison: kopnutí do opozice v tomto případě je poněkud trapné – kdy, jak a za jakých podmínek se otevřou školy je byznys Plagy a Vojtěch nikdo jim do toho nebude a ni nechce mluvit – a s nouzovým stavem to nemá nic společné.

anonym

Pepa25: Edison často osočuje, že někteří uživatelé zbytečně kopou do vlády, opozice a přitom dělá totéž a určuje, která média jsou bulvár a která ne. V mnoha věcech s ním souhlasím, ale zde nikoliv. Opozice plní svou roli, nelze na všechno nekriticky nahlížet, byť jsme v mimořádné situaci. Komunikace vlády s občany není zrovna kdo ví jak skvělá, vždyť ani ministři kolikrát neví, co platí.