Kdy se začne projevovat únava ze sportu?

Před čtyřmi dny jsem začal dělat intenzivní kardio – střídavě chůzí a během jsem za tři dny měl vzdálenost kolem 40 km zhruba a začal cvičit jógu. Včera jsem si dal pauzu od běhu a jen posiloval. Ale dneska cítím, že snad ani nevstanu, bolí mě záda a chce se mi jen spát, 0 energie. Může to být tou fyzickou aktivitou předtím, nebo mám čekat nějakou nemoc spíš?
Doplňuji: Předtím než jsem začal jsem v podstatě skoro nic nedělal.

Odpovědi
elkon

Až si tělo zvykne na námahu, vydrží více zátěže. Je normální, když jsi nic nedělal, že se to projeví.

paul1

Úvaha je správná, nemocí to nebude. Je to jen obyčejná „svalovka“.