astor

kdy se zacina koupat a jak casto pes Riechback?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je link na klub milovníků těchto psů a tam si o nich vše přečteš

http://klub-ridgebacku.cz/

Další odpovědi
samicek333

Kdykoliv, kdy je to potřeba. My naše štěně hned po prvním příjezdu vykoupali – bylo špinavé od ho*en. Takže bych koupala co nejméně to bude možné. Pokud je špinavý, nebo smrdí, samozřejmě vykoupat, ale časté koupání psům vysušuje srst a kůži.

štamgast

Tak to vše se může lišit-to záleží na tom kterém psovi.

iwrana

V přírodě,když je teplo,ho můžete učit za vámi,nebo za balonkem chodit do vody už jako štěně a když ho to bude bavit,může se koupat často.A ve vaně a v psím šamponu,to platí,co vám napsal rádce samíček333.Jen když je to nutné.