Kdy se začali platit koncesionářské poplatky.Platili se i před rokem 1990 a kolik

Nejlepší odpověď
johana 56

Platily se vždycky,bylo to- rozhlas 10Kčs,televize 25Kčs(pamatuji já).

Další odpovědi
Drap

Platily, nevím už přesně kolik, ale myslím že 40 – 50 kč.
Koncesionářské poplatky se platily na rozhlas již vroce 1950 a zřejmě i dříve. Tenkrát se platilo 15 Kč.

anonym

V 70 letech to bylo za rozhlas 3 Kčs a TV 5 Kčs,ale kolik to bylo těsně před revolucí si zaboha ne a ne vzpomenout!

lexx

Platily jen se tomu možná říkalo jinak. Co se pamatuji tak delší dobu to bylo 10 Kčs za rozhlas a 25 Kčs za TV, až do roku 1989.