Kdy se vyplatí koupit si vaporizér a jaký/který je nejlepší?

Plvodní

Kdy se vyplatí koupit si vapolizér a jaký je nejlepší?

Nejlepší odpověď
iceT

Vapolizér není nic.

Další odpovědi
Kepler

Vaporizérů je mnoho druhů, stejně tak jako výrobců. Osobně nevěřím, že by mohly být nějakým způsobem užitečné, ale to je věc názoru. Podstatné je, že neexistuje nikdo, kdo by je všechny otestoval a řekl: ano tenhle je nejlepší.

Bičiště

Vapor = pára
Otázka je ve stejné kategorií jako např. – které auto je nejlepší. Všechna auta pracují na svém stejném principu a vaporizer na tom svém. Auto pálí benzin a vaporizer tekutý tabák. Koupit si vaporizer se vyplatí, když chci vapovat. Koupit si auto se vyplatí, když chci jezdit. Tak je to se vším. Někomu se vyplatí třeba ruční lis na brambory.

trujkk89

Ahoj, já si nejvíc chválím vaporizér pax3, který se mi zalíbil, že se dá nosit všude díky tomu, že je kapesní. Má také aplikaci do telefonu, kdy si nastavíš barvu diody nebo teplotu apod. Mám ho přes eshop https://www.va-pax.cz/paxvapo­rizery/pax3/ a chválím si ho. Vaporizuje oleje, extrakty a také CBD produkty, takže za mě pecka! Mrkni a vyzkoušej, doporučuji.

Vercule

Ahoj, máte prosím zkušenost s CBD oleji? Pokud ano, tak jaký se vám osvědčil a od koho? :)

lindicka4478

Co tak koukám na vaše komentáře, tak jste chudákovi annasovi teda moc neporadili. Co má jako chudáček dělat, když ani lidé na tomto fóru mu nepomůžou. Máte jediné štěstí, že za vámi do této galaxie zavítala i legendární ivanka, která poradí s každou kravinou i životní tragédií. Já doporučuji objednat Pax 2 z https://www.va-pax.cz/paxvapo­rizery/pax2/ Dejte na mě!

anonym

Už ne.