bolak

Kdy se vrátí pučálkovic admina z dovolený?

Máme slíbenou tu aktualizaci webu, která prej proběhne během července 2012 a tak si říkám (podíval se na hodinky) že už je pomalu na čase…

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to ti přesně neřeknu, ale podařilo se mi sehnat z té dovolené fotku.

http://hela.web­garden.cz/ima­ge/125338

Další odpovědi
anonym

až skončí celozávodí dovolená:-))))

manon

Začni psát ten román :) Doporučuji humoristický :) Mám je ráda, není jich dost, nemám co číst a ráda se směji :)