Kdy se v médiích objeví: Vlekaři žádají kvůli nedostatku sněhu pomoc od státu?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Co nevidět :D :D

Další odpovědi
anonym

ještě je čas. může napadnout v březnu a být do konce roku. hlavně aby to bylo jen na horách. nakonec se mi zdálo, že vlekaři pláčou, i když je sněhu dostatek, protože peněz nikdy dostatek není

mimochodem v Novém Městě postavili silo na sníh pro běžecký areál. vlekaři by se mohli domluvit a pronajmout si silážní jámy a sněhem se předzásobit

gecco

Nedostatek sněhu není problém – ale nemrzne…
:-O

Lamalam

Bydlím na horách, už pár let u nás každý vlekař provozuje i půjčovnu horských kol a sjezdových koloběžek, zatím jsou v pohodě.