mikee.nikee

Kdy se v angličtině přidává u sloves „ing“ ?

Nejlepší odpověď
quentos

U průběhových časů (přítomného průběhového, minulého průběhového, předpřítomného průběhového, budoucího průběhového… v tom případě se ovšem nesmí zapomenout na pomocné sloveso) a u slovesných podstatných jmen (např. dělání, psaní, čtení…).
Tolik k pokusu vyjádřit to jednou jednočlennou větou, jinak bych to musel rozepsat na několik stránek.

Další odpovědi
melanie

V přítomném čase průběhovém (i am playing, he is sleeping) atd.