Kdy se stává smysl nesmyslem?

Doplňuji:
Máme pět smyslů: čich,sluch,zr­ak,hmat,cit…

Nejlepší odpověď
Drap

Smysl se stává nesmyslem v té chvíli , když pozbyde svůj smysl

Další odpovědi
briketka10

a co vědomí ? spletu se a místo k sobě domů, zajdu k sousedovi po flámu..
lehnu do postele, ráno se probudím a vedle z kuchyně se ozve zvuk, řeknu to jsi TY LÁSKO ?

tom004

Nesmyslem se stane každý jeden z vyjmenovaných v okamžiku,kdy začne do mozku posílat zkreslené-nesmyslné informace. Příčinou bývá třeba nepřiměřená konzumace alkoholu. 🙂