dust8

Kdy se stane kuře slepicí?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na plemeni, zda jde o lehké či těžké slepice. Jak se začne objevovat peří a narůstat hřebínek. Mění se také jejich „postava“.

Když začne kuře snášet vejce, nejdřive jako kuřice mezi 20. – 24. týdnem. Obecně začnou snášet vejce mezi pátým a šestým měsícem života.

I když rodiče chovali slepice od nasazených vajec, přes vylíhnutí kuřat až ke slepici. Je už dávno, musela jsem si ověřit v odkazu.¨¨

https://radio­zurnal.rozhlas­.cz/kure-ve-velkochovu-se-dozije-pouhych-40-dnu-tedy-az-60krat-mene-nez-bezna-6234452

Další odpovědi
Kepler

Když poprvé vběhne pod auto, Všiml sis? Kuřata to nedělají, ale slípka se autu vyhýbá zásadně tak, že přeběhne celou silnici tobě rovnou pod kola.

marci1

Kuře se stane kuřicí a teprve kuřice slepicí. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.