Avatar uživatele
anonym

Kdy se poprvé objevili zprávy o UFO?Vedělo se v Česku za dobách komunismu co to je UFO?

Doplňuji:
www:záhadologie je jedno z mích hobby,dělám to rád a baví mě to,je to jako když někdo sbírá kameny v lese,já rád chodím po místních lesích a hledám přízraky,které se tam podle kronik objevují,a mám zážitky na celý život;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3542 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nedívej se tolik na emerické filmy.
První zmínky o UFO se začaly objevovat těsně po II světové válce.
Do té doby nikdo na ptákoviny neměl čas a ni chuť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Neidentifikované létající předměty (UFO) pozoroval člověk již od pradávna a rovněž za komunismu platilo to dnešní: jsou to Neidentifikované létající předměty 😉
Více viz Wiki ‚UFO‘
Doplňuji:
Pro život ti více poslouží lepší znalost češtiny než nějaké UFO. Zaměřil bych proto svoji pozornost raději tímto směrem 🙂
Názor

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Zprávy o podivnostech které lidi pozorovali jsou zaznamenávány od pradávna, jen si je vysvětlovali po svém.
V posledních desetiletích to vše nabralo konkrétnější směr a to hlavně díky vývoji a dostupnosti zdělovacích prostředků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Zájem vzrostl po 2 světové válce. Určitě se o tom vědělo. Nejznámější případ v čs se stal udajně nad vranovskou přehradou 1987.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Člověče,ty si myslíš,že to bylo tak,jak se teď píše?Zeptej se dědy nebo babičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Česko před „sametovou revolucí“ neexistovalo. Nicméně UFO bylo mnohokrát pozorováno i nad územím tehdejšího Československa. Dokonce o tom vyšla kniha – UFO i nad Československem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

zmínky nejen o UFO,ale hlůavně o IFO byly už od pradávna,včetně skalních kreseb i v ústním podání mj.Ve všech náboženských textech všech náboženství.Po II. sv.válce byl boom a v dnešní době zdá se lidi už nejsou tak slepí ,důkazů je až příliš,mnoho…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek