kdy se má hrabat listí

kdy se má hrabat listí jestli na podzim nebo na jaře.

Nejlepší odpověď
Džanička

Listí hrabat určite na podzim,právě v tuto dobu,nejlepší je ho vysát zahradním vysavačem(pokud ho máte)a nebo ho odfoukat pod okrasné keře jako podestýlku nebo jako mulč,kde se do jara postupně rozpadne a slouží jako hnojivo,ALE POZOR,V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NESMÍTE LÍSTÍ DÁT DO OVOCNÉHO SADU A NA ZELENINOVOU ZAHRÁDKU,TAM BY VÁM UDĚLALO PASEKU.

Další odpovědi
radulin01

Určitě na podzim.Na jaře už z něj bude maglajz,který shrabat nepůjde.A taky ve spadaném listí zimují všelijaké potvory,které se Vám za to v sezoně pěkně odmění sežranou úrodou.

nikolkap

Určitě na podzim.Taky se to hrabe lépe.

SIDONIA

PODZIM

Makulka

URČITĚ NA PODZIM

satan

Hlavne az opada, ze stromu jde hrabat dost blbe.

Zdroj: vlastni zkusenost

nonnel

Já osobně bych ho hrabal až opadá.