Kerynka

Kdy se má cvičit když chci zhubnout ráno nebo spíž na večer?

Nejlepší odpověď
Alesh

Hlavně pravidelně. A nežrat jako prase, ale jen jíst. 😉

Další odpovědi
Drap

Nejlépe ráno i večer a ne menší dobu než hodinu.

dudu

Kerynko, z vlastní zkušenosti radím – od spíže raději dál!!

MrGandy

K večeru každý den hodinu … Nejlépe s výukovým DVD, kde vám všechno dobře vysvětlí ..

Děda Louda

Když nevynecháš tu spíž na večer, rozluč se s nějakou představou hubnutí.

ReHu

Zcela určitě ráno, na lačno. Pohybem se lépe nastartuje spalování. A nezapomeň, že se začíná spalovat až po cca 20 min.
Důležitá je pravidelnost a vytrvalost.
A hooodně důležité je jíst – PRAVIDELNÉ, ĆASTO, MALÉ DÁVKY.
Pokud se jí 1–2× denně také se tloustne. Pozor na to. Vím o co go.
Při cvičení dej také pozor na tep.frekvenci, jinak se spalují cukry a ne tuky.

jendahun

Doplním:ráno,ve­čer,v poledne a spát zavěšený do kruhů,nebo zapletený do bradel- čtyřfázový trénink.
Určitě při cvičení vyzkoušejte karnitin,karni­targin.Funguje to,ale musíte při tom cvičit.Je jedno,kdy si na cvičení uděláte čas.

baghira

„spíž na večer“ :DDDD to je asi na ztloustnutí