zjentek

Kdy se KONEČNĚ dočkáme, že na vloženou, položenou otázku zde přijde třeba sedmdesát odpovědí a tak dále?

Kdy se proboha KONEČNĚ dočkáme, že na vloženou, položenou otázku zde proboha přijde třeba sedmdesát odpovědí a tak dále?

Nejlepší odpověď
led

Dôležitá je kvalita, nie kvantita.
Pokiaľ chcete veľa odpovedí, choďte na sociálnu sieť.

Další odpovědi
Anikitos

Spíš si říkám, že to tu pomalu umírá… můžem být rádi, když se někde objeví alespoň 1 odpověď.

elkon

Na vypatlanou otázku je i jedna odpověď mnoho.

Drap

nikdy

hapiky

Jak by pravdivá a objektivní odpověď asi zněla od 70 odpovídajících? Kdo by to asi potom četl? Stejné odpovědi od řekněme 60 odpovídajících by bylo jak zadrhnutá deska, stále dokola. No a kdyby byly ještě typu: Někteří ano, někteří ne, někdo ano, někdo ne apod......tak to mě potěš!

anonym

To nemůže být cílem žádného tazatele který sem přišel pro odpověď na svůj dotaz a ne jen trhat rekordy. Stačí pár kvalitních odpovědi, na co by byla záplava 70 odpovědí od lidí kteří třeba tématu ani nerozumí a píší nesmysly …

Lgee

Aniktos – neřekl bych že to umírá.

annas

Ad zjentek,

víte, která otázka dostala 102 dpovědí? I kdybyste ji vložil znova, pochybuji, že se že by dnes tolik jedinců reagovalo.

zjentek

Hapiky, jen doufejme, že tvé rozumné vysvětlení podporuje i zdejší kodex (nějak omezuje rozsah zdejší komunity). Protože až se tady navalí 70 lidí a každej z nich si „jen tak z plezíru odpoví“, což je vlastně smyslem webu… Raději nedomýšlet.

zjentek

Eklon co ti dnes naserírovali k obědu? dej si něco lehčího, uvolňujícího…