Larissa

Kdy se budou moct přihlásit další?

Ahoj,
je nadlidský výkon sehnat účet na torrentu. Už ho sleduji asi rok, ale stále moc registrací.

Nevíte náhodou, kdy konečně se budou moc přihlásit nový? Dost pochybuji, že by si tam někdo zrušil účet a i kdyby, hned by ho někdo vystřídal…
Doplňuji:
Jak jim mám dát vědět? na jaký e-mail či fórum, prosím? :D

Nejlepší odpověď
Hlada

Šetří se na nové železo. Nauč se pravidla a napiš někomu z ownerů nebo adminů.
Doplňuji:
Asi jen přes IRC.

Další odpovědi
Janča169

Napiš adminům, aby Ti dali vědět, jak se budeš moci zaregistrovat.

Jajkyka

Mail nebo nějaký kontakt by na každé dobré stránce měl být :) nebo nějaký Tvůj známý není na stránce registrovaný? Ten by Ti mohl pomoct :)