žolik

kdy sadit duby

Odpovědi
anonym

duby se můžou sadit už teď

anonym

Duby bych už nesadil.Vždyť konec země bude za 5 miliard let!

roxy52

Na jaře a na podzim.http://www­.drevo.huu.cz/pa­nelright/prak­ticke-rady-zdarma/jak-sazet-stromky-a-kere

venkovan

Duby jako stromky ze země do země s velkým balem,ale přitom malého vzrůstu se nechají i teď, ale je to velké rizik s ohledem na velká vedra. Prostokořené na jaře a na podzim v bezlistém stavu, s balem pěstovaným v odborné zahradnické či lesnické školce od jara celý rok do zámrazu.