VanEgg

Kdy přišlo zemědělství do Evropy

Kdy přišllo zemědělství

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zemědělství mělo několik na sobě nezávislých kolébek na různých kontinentech. Do Evropy přišlo z Blízkého východu, kde se zrodilo asi před 11 tisíci lety. Na našem kontinentu se rozšířilo postupně před 8500 až 5500 lety.

http://www.ty­den.cz/rubriky/ve­da/clovek/prvni-zemedelci-prinesli-svuj-vynalez-do-evropy-osobne_232802.html

Další odpovědi
dudu

Drahně před tím, než na dotaz lenošného, či „vyčůraného“ jedince odpověděla dobrá víla hanulka11. Kdyby dotyčný alespoň občas nahlédl do patřičné literatury, a to možná jen do učebnice, nemusel by zde veřejně deklarovat svoji nechuť upřednostnit zábavu před základní povinností – studovat a učit se!!!